Новини

Реставрація  фасадів
Реставрація фасадів
09 Червня 2019, Нд

Ремонтно-реставраційні роботи відіграють важливу роль в будівельній сфері, особливо якщо будинок несе за собою історичну цінність. При цьому особливу увагу слід акцентувати на максимальному збереженні вихідного положення, автентичності всіх елементів конструкції, що є характерними для будівельного стилю певного періоду, епохи.

Фактурні декоративні штукатурки йдуть вже певного кольору і готові до застосування, причому рельєф на поверхні утворюється сам по собі. Всі декоративні штукатурки, в залежності від способу отримання, поділяються на полімерцементні, полімерні, акрилові , силікатні та силіконові, які відрізняються сполучним матеріалом, кольором, розміром гранул і фактурою.

Шпаклівки Ceresit
Шпаклівки Ceresit
09 Червня 2019, Нд

Коли планується ремонт, маються на увазі роботи, які будуть здійснюватися професіоналами, для яких в свою чергу, важливим фактором є вибір якісних матеріалів. І коли процес ремонту підходить до шпаклівки (стін і стелі), фахівці віддають перевагу продукції ТМ Ceresit.

Медична фарба
Медична фарба
09 Червня 2019, Нд

Оптимальний варіант використання у вигляді медичної фарби - акрилова фарба Ceresit CT 52. Які властивості цієї фарби роблять її повноцінною заміною медичної фарби? Доставка по Київській та Житомирській області безкоштовна. Купити медичну фарбу в Житомирі ви може в нашому центрі по вул. Вокзальна, 23-А. Фахівці центру утеплення нададуть кваліфіковану консультацію і проведуть розрахунки необхідної кількості матеріалу.

Кольори Ceresit
Кольори Ceresit
09 Червня 2019, Нд

Натуральні кольори Ceresit передають кольору навколишньої природи. І тому розрізняють чотири систем квітів і їх відтінки.

Благодійна акція
Благодійна акція
08 Червня 2019, Сб

1 червня, коли в усьому світі відзначають День захисту дітей, привітання і подарунки приймали і житомирські дітки, яким доводиться щодня зносити тягар хвороб.