Декоративні штукатурки

Декоративні  штукатурки

З кожним роком, з появою новітніх технологічних процесів і розробок, все більше і більше в нашому житті знаходять місце нові тенденції, нові знання, нові стилі. Людина розумнішає, і видозмінює все навколо себе, удосконалює свої навички в межу своїх можливостей. Те, що колись викликало беззаперечне захоплення, з часом втрачає свою цінність і стає частиною буденності. Людина завжди прагне пізнати щось нове, невідоме, що практично і робить її людиною. Те ж саме відбувається і в будівельній сфері, яка постійно вдосконалює свої методи, видозмінюється, аби задовольнити потреби своїх клієнтів.

Візьмемо, приміром, еволюцію у сфері оздоблювальних робіт і оформлення фасадів. Вже на пересічних вулицях, а не тільки в розкішних резиденціях можна зустріти будівлі, при оздобленні яких застосовуються так звані декоративні штукатурки. Декоративні штукатурки — це справжнє «ноу-хау» 21 століття, за допомогою якого можливо створити не тільки чудовий інтер'єр і декор різноманітної кольорової гами, фактури і орнаменту, але й заощадити на часі і витратах при оздобленні стін, а головне не нашкодити здоров'ю мешканцям будинку.

Декоративні штукатурки можна справедливо називати універсальним матеріалом для оздоблення, так як з його допомогою легко зімітувати мармур, граніт, дерево, тканину та інші елементи. У Центрі утеплення (Житомир) ви знайдете широкий асортимент декоративних штукатурок: більше 163 відтінків кольору за системою Ceresit та 350 за системою NCS, які можна застосовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Враховуючи спосіб нанесення, декоративні штукатурки поділяються на два види: структурні і фактурні.

Структурні декоративні штукатурки являють собою білу суміш, яку в подальшому можна забарвити в бажаний колір і зробити фактурний рельєф за допомогою спеціального шпателя.

Фактурні декоративні штукатурки йдуть вже певного кольору і готові до застосування, причому рельєф на поверхні утворюється сам по собі. Всі декоративні штукатурки, в залежності від способу отримання, поділяються на полімерцементні (Ceresit СТ 35, СТ 36, СТ 137), полімерні, акрилові (Ceresit CТ 60, CТ 60 супер, СТ 63, СТ 63 супер, СТ 64, СТ 77) , силікатні (Ceresit СТ 72, СТ 73) та силіконові (Ceresit СТ 74, СТ 75), які відрізняються сполучним матеріалом, кольором, розміром гранул і фактурою.

При виборі декоративної штукатурки слід враховувати також те, якого кінцевого результату в оздобленні стін Ви хочете досягти, тому розмір гранул (великі — 3-5 мм, середні — 1,5-2,5 мм, дрібні — 0,5-1мм і тонкі — менш ніж 0,5 мм) в суміші відіграє вирішальну роль, оскільки від цього залежить товщина нанесеного шару, а отже і кількість витрат. На сьогоднішній день найбільшим попитом серед споживачів користуються два види моделюючих штукатурок: штукатурка декоративна «короїд» СТ35 і штукатурка декоративна «камінцева» СТ 137, які відносяться до полімерцементних декоративних штукатурок. Відмінною рисою полімерцементних штукатурок є висока паропроникність, вогнестійкість, економічність і, звичайно ж, легкість у використанні.

Штукатурка декоративна «короїд»

Штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT 35 і штукатурка "камінцева" Ceresit CT 137 являють собою полімерцементну розчинну суміш (пігментована або під фарбування) для створення фактури і рельєфу як всередині, так і ззовні бетонної або цегляної будівлі. Їм властива стійкість до екстремальних погодних умов, впливу води або ударам. Фактуру «короїд» отримують внаслідок затирання свіжого шару штукатурної суміші за допомогою пластикового напівтертка або терки в різних напрямках (вертикально, горизонтально або по колу). При цьому виразність одержуваної фактури залежить від кількості та розміру гранул в матеріалі, що застосовується. Для створення фактури «камінцева» використовується суміш, що містить відносно велику кількість гранул порівняно із сумішшю для створення фактури «короїд». Під час затирання суміш набуває вигляду щільно вмкладених дрібних камінчиків. Штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT 35, як і штукатурка "камінцева" Ceresit CT 137 не використовується при обробки цоколя, і її забороняються змішувати з іншими матеріалами.

Приклади фактури «короїд» і фактури «камінцева»:

Фактура «короїд»

Фактура «короїд» штукатурки Ceresit CT 35, зерно 3,5 мм, отримана шляхом кругового затирання пластиковим напівтерком (теркою).

короїд

Фактура «короїд» штукатурки Ceresit CT 35, зерно 3,5 мм, отримана шляхом затирання пластиковим напівтерком (теркою) в одному напрямі.

штукатурка

Фактура «короїд» штукатурки Ceresit CT 35, зерно 3,5 мм, отримана шляхом затирання пластиковим напівтерком (теркою) в одному напрямі.

штукатурка Ceresit

Фактура «короїд» штукатурки Ceresit CT 35, зерно 3,5 мм, отримана шляхом кругового затирання пластиковим напівтерком (теркою).

камінцева штукатурка

Фактура «камінцева» штукатурки Ceresit CT 73, Ceresit CT 75, зерно 1,5 мм, отримана шляхом затирання пластиковим напівтерком (теркою).

камінцева Ceresit

Фактура «камінцева» штукатурки CT 137, зерно 1,5 мм, отримана шляхом затирання пластиковим напівтерком (теркою).

Ceresit камінцева штукатурка

Фактура «камінцева» штукатурки CT 137, зерно 2,5 мм, отримана шляхом затирання пластиковим напівтерком (теркою). .

   
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
20 + ? = 29