телефон факс Центра утепления  (0412) 41-40-19  (067)41-11-454   (067)440-40-21

 

О ПРОДУКЦIЇ

 

АКТУАЛЬНО

 

 

Пенопласт ПСБ-С-25

Пенопласт ПСБ-С-25

Пенопласт ПСБ-С-25, экологически чистый, теплоизоляционный материал. Стандартные размеры пенополистирольных плит: длина 100 см, ширина 50 см, толщина от 1 до 20 см с шагом 1 см.

 

Ceresit CM 11

Ceresit CM 11

Клеящая смесь применяется как снаружи, так и внутри здания, в разных помещениях, как для стен, так и для пола. Ceresit CM 11 Ceramic устойчива к воде и морозам, не сползает со стен во время поклейки.

 

Смесь для приклеивания пенопласта

Смесь для приклеивания пенопласта

Растворная смесь Момент для фиксации пенопол. плит. Момент является полимерцементной смесью с минеральными добавками и наполнителями. Применяется для фиксации органических утеплителей из плит и устройства защитного армированного слоя зданий.

 

 

Ціна на Сeresit

Чому наша ціна на матеріали Сeresit найнижча?

У теплому будинку панує атмосфера затишку і спокою, коли холод не змушує тепло одягатися і включати обігрівачі. Але коли виникає потреба в утепленні будинку, ми часто звертаємося в різні будівельні організації, до виконробів, а то і просто до народних умільців. Вартість робіт і матеріалу розраховується окремо, і часто вартість матеріалу у них може бути сильно завищена - від 80 грн до 250 грн за 1 м2.

А коли Ви попросите розшифровку кошторису на матеріали, окрім ціни на Ceresit там можуть бути на інші товари і послуги: будівельні ліси, рукавички, витрати на електроінструмент, спецодяг та ін. Усе це для того, щоб виправдати завищену ціну на матеріали Ceresit.

Що ж робити?- На допомогу прийде Центр Утеплення.

Центр Утеплення в Житомирі - це єдине місце, де ціни на Ceresit матеріали не завищують, де можуть виконати техніко-економічні розрахунки вартості робіт по утепленню будинку і декоративній обробці фасаду абсолютно безкоштовно. І може вийти так, що за раніше нараховану суму можна відремонтувати два таких будинки.

Професійне виконання робіт характеризується тим, що реалізувати професійні властивості матеріалів можливо тільки при чіткому дотриманні технології і якості виконання робіт.

При утепленні будинку враховуються такі основні чинники:

Наявність документальної бази(сертифікати якості, допуски для робіт в різних приміщеннях).
Універсальність використовуваних матеріалів(такими і є будматеріали торгової марки Ceresit).
Установка фасадних матеріалів і виконання робіт однією і тією ж компанією.
Сумісність ціни і якості.

Неправильна технологія утеплення, неякісний використаний матеріал або ж економія цього матеріалу може привести надалі до серйозних проблем: тріщин фасаду, промерзанню, грибку у будинках, осипанню конструкції. Усе це приведе до повторного ремонту, а в гіршому сценарії може привести і до захворювань його жителів.

Щоб правильно вибрати систему утеплення будинку, обов'язково потрібна консультація фахівця, який підкаже варіант, що буде оптимальним для Вашого будинку. Кваліфіковані консультанти Центру Утеплення в Житомирі також зроблять розрахунки ціни у відповідності з правильною технологією утеплення будинку.

А матеріали торгової марки Ceresit компанії "Хенкель Баутехник (Україна)", яка завоювала велику частину ринку будівельних матеріалів в Україні, будуть Вашим надійним помічником.

Ціна на Сeresit

 

 

 

 

ceresit-pro
Яндекс.Метрика

 

© создать сайт