телефон факс Центра утепления  (0412) 41-40-19  (067)41-11-454   (067)440-40-21

 

О ПРОДУКЦIЇ

 

АКТУАЛЬНО

 

 

Пенопласт ПСБ-С-25

Пенопласт ПСБ-С-25

Пенопласт ПСБ-С-25, экологически чистый, теплоизоляционный материал. Стандартные размеры пенополистирольных плит: длина 100 см, ширина 50 см, толщина от 1 до 20 см с шагом 1 см.

 

Ceresit CM 11

Ceresit CM 11

Клеящая смесь применяется как снаружи, так и внутри здания, в разных помещениях, как для стен, так и для пола. Ceresit CM 11 Ceramic устойчива к воде и морозам, не сползает со стен во время поклейки.

 

Смесь для приклеивания пенопласта

Смесь для приклеивания пенопласта

Растворная смесь Момент для фиксации пенопол. плит. Момент является полимерцементной смесью с минеральными добавками и наполнителями. Применяется для фиксации органических утеплителей из плит и устройства защитного армированного слоя зданий.

 

 

Утеплити будинок

Утеплити будинок

З давніх часів людину вабило сонце, тепло та затишок. Первісним елементом утеплення будинків наших предків був вогонь. Еволюціонуючи «людина розумна» вдавалася до нових технологій, удосконалювала свої навички в еру нового розвитку. Утеплення будинку своїми руками поступово витіснилось на задній план. Тепер для того щоб облаштувати свій будинок, створити в ньому атмосферу комфорту, ми більшою мірою «віддаємося в руки» професіоналів. Центр утеплення Ceresit-Pro Житомир пропонує цілий комплекс послуг з утеплення будинку, як житлового масиву так і приватного сектора, починаючи з оцінки в якому стані знаходиться будівля і закінчуючи доставкою матеріалів і монтажними роботами, тобто робить повну комплектацію об'єкта. До кожного нашого клієнта ми ставимося з особливим розумінням і підходимо до виконання замовлення ретельно обміркувавши всі деталі.

ТМ Центр утеплення пропонує широкий асортимент утеплюючих матеріалів на будь-який смак.

Утеплити будинок можна за допомогою відомих світових та вітчизняних виробників, таких як ТМ Ceresit (це всілякі високоякісні сухі суміші, ґрунтовки і клеї), ТМ Isover, IZOVAT (теплоізоляційний, високотехнологічний матеріал заснований на мінеральних і базальтових ватах, а також на скловолокні), ТМ Nexans (це унікальна електрична тепла підлога заснована на безмуфтовому з'єднанні, розроблена в Норвегії), ТМ Момент (різноманітні клеючі суміші), а також великий вибір пінопласту різних розмірів та виробників.

 ТМ Центр утеплення

Для утеплення конкретного об'єкта, команда Центру утеплення Ceresit-Pro Житомир розробляє найбільш підходящі варіанти теплоізоляції і гідроізоляції, допомагає при виборі необхідних для цього матеріалів, пропонує цікаві варіанти облаштування та дизайну фасадів, а також забезпечує технічний нагляд за виконанням будівельних робіт, при необхідності надає консультації по телефону. Під технічним наглядом ми маємо на увазі розробку технологічної карти об'єкта будівництва, складаємо графік виконання робіт та контролюємо дотримання технології нанесення. При утепленні будинку використовується матеріал з екологічно чистої сировини, що дає право гарантувати якість наданих послуг, так як вся наша продукція засвідчена міжнародним сертифікатом управління якістю ISO 9001:2000. У центрі утеплення Ceresit-Pro Житомир Ви знайдете всі відповіді на поставлені запитання, отримаєте цінні поради та консультації для прийняття правильного рішення. Крім того, в спектр наших послуг також входить виправлення неякісної роботи при оздобленні фасадів (тріщини, смуги, проступаючи білі плями).

Довіртеся професіоналам і ми подаруємо тепло і затишок Вашим домівкам!

 

 

 

 

ceresit-pro
Яндекс.Метрика

 

© создать сайт