телефон факс Центра утепления  (0412) 41-40-19  (067)41-11-454   (067)440-40-21

 

О ПРОДУКЦIЇ

 

АКТУАЛЬНО

 

 

Пенопласт ПСБ-С-25

Пенопласт ПСБ-С-25

Пенопласт ПСБ-С-25, экологически чистый, теплоизоляционный материал. Стандартные размеры пенополистирольных плит: длина 100 см, ширина 50 см, толщина от 1 до 20 см с шагом 1 см.

 

Ceresit CM 11

Ceresit CM 11

Клеящая смесь применяется как снаружи, так и внутри здания, в разных помещениях, как для стен, так и для пола. Ceresit CM 11 Ceramic устойчива к воде и морозам, не сползает со стен во время поклейки.

 

Смесь для приклеивания пенопласта

Смесь для приклеивания пенопласта

Растворная смесь Момент для фиксации пенопол. плит. Момент является полимерцементной смесью с минеральными добавками и наполнителями. Применяется для фиксации органических утеплителей из плит и устройства защитного армированного слоя зданий.

 

 

Тепла підлога

Теплолюкс

Теплолюкс

 

Іноді здається, що людському розвитку немає меж ... Те, що вважалося нереальним в буквальному сенсі цього слова або просто не спадало на думку навіть кілька років тому, тепер є невід'ємною частиною повсякденності, роблячи наше життя більш комфортним і безтурботним. Якщо брати до уваги всі новинки і «ноу-хау» в будівельній сфері, то можна з упевненістю констатувати той факт, що вона знаходитися на тому етапі свого розвитку, який можна охарактеризувати не інакше як «процвітання». Прагнення людини до тепла стало першоосновою виникнення такого поняття як «тепла підлога». І якщо Ви все ще вважаєте, що «тепла підлога» —це ніщо інше як стандартна дерев'яна підлога з «хорошим» килимовим покриттям, то ми розвіємо всі Ваші ілюзії.

нагрівальні секції «Теплолюкс»

Центр Утеплення (Житомир) пропонує своїм клієнтам абсолютно новий спосіб опалення приміщення — електричні теплі підлоги, який характеризується рядом переваг в порівнянні з іншими, «консервативними» методами обігрівання будинку. При встановленні системи обігріву підлоги «Теплолюкс» Ви будете приємно здивовані наскільки це зручно, практично, комфортно, економічно за ціною, а головне безпечно для здоров'я мешканців.

Що ж являє собою система «Теплолюкс» і який принцип її дії? Система обігріву підлоги «Теплолюкс» представлена двома варіантами: нагрівальними секціями «Теплолюкс» і нагрівальними матами «Теплолюкс». Головною складовою пристрою є кабель, який функціонує як нагрівальний елемент, так як саме він перетворює електричну енергію в теплову. Крім нагрівального кабелю до складу системи теплих підлог входить терморегулятор з датчиком, що дає можливість вибору режиму роботи системи, встановлення бажаної температури, а також деякі додаткові матеріали (теплоізоляція, монтажна стрічка, гофрована монтажна трубка).  нагрівальні мати «Теплолюкс»Система обігріву повністю прихована «від очей» під половим покриттям, що надає приміщенню більше простору та створює явні переваги в плані декору або дизайну. Цей пристрій обігріву прекрасно функціонує в поєднанні з різним половим покриттям, а також підходить для використання в будь-якому приміщенні, будь воно житловим, побутовим або промисловим.

Із застосуванням системи «Теплолюкс» тепло не зосереджується в місці розташування обігрівального пристрою, а рівномірно розподіляється по всьому приміщенню, незалежно від його площі. Крім того, при встановленні «теплої підлоги» Ви заощадите не тільки на непотрібних додаткових витратах, але й на часі, оскільки електрична підлога не потребує обслуговування і характеризується довговічністю використання. Експлуатаційний термін електричної підлоги становить 50 років, 20 з яких відведено на гарантійний період.

Теплодор

Теплодор

Унікальна електрична система обігріву відкритих площ «Теплодор» стане вірним рішенням проблеми обмерзання поверхні в зимовий період. Використовуючи дану систему, Ви назавжди забудете про трудомістке очищення покриття власноруч. Побережіть свої нерви і час! Система «Теплодор» в максимально найкоротший термін «звільнить» від криги і снігу дороги, тротуари, сходи, спортивні майданчики та футбольні поля. Головними характеристиками системи є те, що вона відрізняється надійністю та стійкістю до різних механічних факторів, зручна у використанні, а автоматичне управління робить її більш ефективною і економічною. Система «Теплодор» являє собою безліч секцій з броньованих високоміцних нагрівальних кабелів, системи розподілу, кріплень і автоматичної системи управління. Використання тільки високоякісних матеріалів, робить систему «Теплодор» практичною і довговічною в експлуатації.

Теплоскат

Теплоскат

До числа анти льодових систем, які порівняно недавно почали застосовувати в будівельній сфері, але які вже встигли завоювати довіру і популярність серед споживачів, слід віднести систему обігріву покрівлі «Теплоскат». Спосіб дії даної системи обігріву поверхні ні чим не відрізняється від раніше згаданих, де основним елементом виступає нагрівальний кабель, який розташовують у місцях найбільш ймовірного обледеніння (нижня частина крівлі, жолоби,водостічні труби).

Ми подаруємо Вашим оселям тепло без додаткових затрат і турбот!

 

 

 

 

ceresit-pro
Яндекс.Метрика

 

© создать сайт